Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.07.2018

pretežno jasno
Popoldne bo pretežno jasno. Najvišje dnevne temperature bodo od 28 do 33 °C.
12°C | 29°C
petek, 20.07.2018
12°C | 28°C
sobota, 21.07.2018
16°C | 28°C
nedelja, 22.07.2018
16°C | 25°C
ponedeljek, 23.07.2018
15°C | 26°C
Opozorila
Četrtek, 19.7.2018 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
29°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Dogodki

1. delavnica pete bralne sezone "BEREMO ZA ......


DOGODKI, ZAVODI

| |
26.01.2018      16:11
A A

1. delavnica pete bralne sezone "BEREMO ZA NAGRADO TONETA PARTLJIČA"Deli:

V četrtek, 25.01.2018, smo se v Koroškem domu starostnikov - Črneče zopet zbrali ljubitelji knjig na 1. delavnici, že pete bralne sezone »BEREMO ZA NAGRADO TONETA PARTLJIČA«. V letošnji bralni sezoni smo zaradi izražene želje in  predloga gospoda Toneta Partljiča izpostavili pesmi koroškega pevca Milana Kamnika, ki so skrbno povezane v celoto ter zbrane v knjigi z naslovom Ibržnik. Na srečanju so sodelovali stanovalci, učenci OŠ Neznanih talcev Dravograd pod mentorstvom gospe Aleksandre Rožič in Line Roglšek, prostovoljka gospa Hilda Šmon ter predstavnice društva kmetic iz Dravograda. Program  je povezovala gospa Marina Oderlap. Zagotovo pa je bilo vsem prisotnim v največje veselje prisluhniti pesmim Milana Kamnika ter besedam gospoda Toneta Partljiča, njegovim pogledom na pesmi in knjigo. Ena od kitic Milanove pesmi pravi: »Vse kar sem ljubil, je v deželi ostalo. Saj ne vem, kaj čez lužo me je gnalo.« Včerajšnji udeleženci dogodka bi dejali: »zagotovo ljubezen do glasbe«. Ob tej priložnosti pa želimo vsi ljubitelji knjig NAŠEMU KOROŠKEMU pevcu srečno pot čez lužo, v Nashville na snemanje novih pesmi in hitro vrnitev v domačo deželo.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KOROŠKI DOM STAROSTNIKOV P.E.: Slovenj Gradec? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
KOROŠKI DOM STAROSTNIKOV P.E.: Slovenj Gradec
KOROŠKI DOM STAROSTNIKOV P.E.: Slovenj Gradec
Celjska cesta 24
Tel:(02) 884 64 35
Občinsko glasilo Slovenj Gradec
Številka: 62
Izšla: 27.03.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.