Logo MojaObčina.si

Slovenj Gradec

DANES
22°C
8°C
JUTRI
23°C
9°C
Deli
6956

Zaključna prireditev projekta "Beremo za nagrado Toneta Partljiča"

V torek, 25.4.2017, smo se v Koroškem domu starostnikov - Poslovni enoti Slovenj Gradec tokrat še zadnjič zbrali ljubitelji knjig na zaključni prireditvi 4. bralne sezone projekta "Beremo za nagrado Toneta Partljiča". Še enkrat smo posvetili svoj čas in na ta način izkazali spoštovanje pisatelju Franu Ksaverju Mešku. Na zaključni prireditvi so sodelovali prostovoljka gospa Marinka Lampreht, učenci druge OŠ Slovenj Gradec, učenci OŠ Neznanih talcev Dravograd, dijaki gimnazije Slovenj Gradec, MePZ stanovalcev doma, MPZ Ksaver Meško, vodja literarne skupine KMC Ravne na Koroškem gospa Ivana Prislan, pisatelj Rudi Mlinar, profesor Jože Potočnik in gost Tone Partljič. Program je povezovala gospa Irena Fasvald.
Prireditev se je zaključila z besedami Frana Ksaverja Meška: "Da bi vam naredila knjiga vsaj majhno veselje."
Foto: Nika Hölcl Praper, fotobeležNica

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi