Logo MojaObčina.si

Slovenj Gradec

DANES
32°C
13°C
JUTRI
33°C
14°C

Veselimo se pomladanskih dogodkov

Teden, ki je za nami je, bil za stanovalce poleg vseh rednih aktivnosti zelo pester. Po celoletni pavzi sta bili v sredo v domu spet prostovoljki knjižničarki.

V internem studiu je Mojci svojo strast do glasbe izpovedal stanovalec g. Rotovnik. Zapel in zaigral nam je nekaj njegovih lastnih pesmi. Zaposleni smo izrekli voščila kar štirim stanovalcem, ki so ta teden praznovali svoje rojstne dneve tudi v družbi stanovalcev na enotah.

 

Med najlepšimi dogodki pa je bil obisk Rdečih noskov, ki so četrtek popestrili s svojimi norčijami. Stanovalci in zaposleni smo jim za ta obisk zelo hvaležni. Obljubili so nam, da ko bodo razmere spet dopuščale, nas ponovno obiščejo.

 

Teden od petka do petka smo zaključili s sveto mašo, ki jo je daroval duhovnik g. Leopold Korat.

 

Se veselimo pomladnih dogodkov.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi