Logo MojaObčina.si

Slovenj Gradec

DANES
1°C
-9°C
JUTRI
4°C
-8°C

Tiho branje, rekreacija za dušo

Ste kdaj prebrali knjigo in potem gledali film … ja, prebrano gledamo z duhovnimi očmi in z branjem se naučimo več kot z gledanjem in poslušanjem skupaj.
Društvo ljubiteljev knjig Meškova bukvarna ima za naslednje leto zastavljene ambiciozne cilje. Poleg ohranjanja knjig in negovanja domače besede bi radi razširili delovanje tako, da bi naši občani lahko pogosteje dostopali do bogatev, ki so trenutno v Meškovi bukvarni. V ta namen iščemo prostovoljce, ki bi bili pripravljeni aktivno sodelovati.
V letošnjem letu smo že izvedli nekaj akcij, ki so bile uspešne. Do konca leta pa uvajamo še eno, ki smo jo poimenovali Tiho branje, rekreacija za dušo.
Pravila:

V sredo, 15. 11. 2017, bomo ob 17-ti uri odprli Meškovo Bukvarno. Do 17.15 si boste izbrali knjigo, ki vas bo pritegnila. Odšli bomo v Rokodelski center Koroške, se udobno namestili, izklopili telefone ter 45 minut tiho brali. Po izteku branja bo debata in druženje do 19. ure.

Prijava: zuhra.horvat@gmail.com, število mest je omejenih.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi