Logo MojaObčina.si

Slovenj Gradec

JUTRI
25°C
8°C
ČE.
22°C
13°C
4775

Pričetek ljubiteljskega gledališkega abonmaja tudi v Slovenj Gradcu

Koroški deželni teater v nedeljo 21.10. 2018 pričenja z abonmajem ljubiteljskih gledališč tudi v Slovenj Gradcu. Abonma, ki smo ga pomenovali modra 6, bo prinesel v jesensko zimskem času 6 predstav priznanih ljubiteljskih gledališč. Kar nekaj predstav, ki se bodo zvrstile v našem abonmaju, je bilo uvrščenih na letošnje Linhartovo srečanje v Postojni. Prva predstava bo v nedeljo ob 18 uri v Kulturnem domu Slovenj Gradec, predstavili pa se bodo gledališčniki iz KD Janez Jalen iz Notranjih Goric, s predstavo Prevare.
Abonma še vedno lahko kupite po ceni 60 eur v podjetju Dolenc dekor v Slovenj Gradcu ali naročite preko e-mail: kdt.teater@gmail.com
Cena predstave za izven je 10 eur.

Vabljeni na ljubiteljski abonma Koroškega deželnega teatra.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi