Logo MojaObčina.si

Slovenj Gradec

DANES
32°C
13°C
JUTRI
33°C
14°C

Balgoslov snopov, pisanka in druge aktivnosti

Teden smo začeli s praznovanjem rojstnega dne naše spoštovane stanovalke, gospe Marice Matvos. Za častitljivih okroglih 90 let smo ji iskreno čestitali in ji zaželeli veliko zdravja ter vse dobro.

V sredo  s praznovanjem kar nadaljevali in si ob materinskem dnevu privoščili druženje ob kavi in slaščicah. Spomnili smo se naših in vseh mam in ob tem radostno zapeli. Za polno preživeto dopoldne je poskrbela tudi gospa Erna Podjavoršek, ki nam je predstavila potopisno predavanje o zahodni Ameriki.

Teden se je zaključil z blagoslovom snopov, ki ga je danes daroval župnik, gospod Ernest Berložnik. Ob prihajajočih velikonočnih praznikih smo stanovalci in zaposleni prejeli praznične darove od župnijske Karitas (ki za nas skribijo že trinajst let),  za kar se jim tudi najlepše zahvaljujemo.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi