Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

oblačno
Popoldne bo v zahodni Sloveniji delno jasno. Drugod bo pretežno oblačno, ponekod v severovzhodni Sloveniji bo občasno še možen rahel dež. Predvsem v Prekmurju in deloma na Štajerskem in Koroškem ter na Gorenjskem vzdolž Karavank in Kamniških Alp bo pihal okrepljen severni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 9 do 13, na Primorskem do okoli 17 stopinj C.
7°C | 14°C
torek, 24.10.2017
4°C | 16°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 15°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 19°C
petek, 27.10.2017
7°C | 18°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
14°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Snemanje videospota pesmi »Objemi me«


KULTURA

| |
06.12.2012      18:16
A A

Snemanje videospota pesmi »Objemi me«


Vsi dobro vemo, da ima Slovenska zabavna glasba v svoji zgodovini zapisana mnoga imena. Marsikatera izmed njih še danes prepevajo tiste svoje, najboljše in nepozabne. Seveda se čez čas rodijo tudi nova imena, s svojimi značilnostmi in novimi zgodbami.


Skuštran odlomek s snemanja. Foto: Karin Božič
Skuštran odlomek s snemanja. Foto: Karin Božič
Deli:

Tako se je rodila nova pesem z naslovom »Objemi me«, katere pevka je naša občanka z Vrha nad Želimljami in novinarka ter moderatorka na radiu Zeleni Val Ksenija Rebeka Matković.

Pesem je bila posneta, manjkalo je le še snemanje videospota za omenjeno pesem. Vse to je Ksenija našla kar na Lavrici, v družinskem hotelu družine Vider v soboto, 27. oktobra 2012.

Veliko tehnike, prijeten ambient, stilisti in statisti, frizerka, fotografinja, natakar, gostje… vsi so poskrbeli, da so bile vse sekunde pesniške zgodbe skrbno izpolnjene in odlično zaigrane.

To snemanje je trajalo skoraj cel dan, pa vendar je vladalo sproščeno vzdušje. Žal snemanju ni bilo naklonjeno vreme, saj je Ksenija želela par kadrov spota posneti tudi na gradu Lisičje. Toda nič zato.

Spot je bil profesionalno posnet, sedaj, ko poteka montaža spota lahko le čakamo, da poslušalci uzrejo premiero spota. Pesem se že vrti na sporedu številnih radijskih postaj, Ksenija pa napoveduje, da bo svoje poslušalce in oboževalce presenetila še s kakšnim novim glasbenim podvigom. Prisluhnimo ji.

 

Klemen Vider   
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Škofljica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!