JUTRI
17°C
3°C
NED.
22°C
4°C

zaposlitev

Gorenjska regija
Ponedeljek, 29. April. 2024

Čistilec (m/ž)

Naš naročnik je priznano in uspešno podjetje na področju transporta in logistike, ki je poleg tega še en izmed najuglednejših delodajalcev v Sloveniji. V svojo ekipo vabi delovne in odgovorne posameznike, ki bodo skrbeli za urejenost letaliških prostorov. Pošljite svojo prijavo na prosto delovno mesto Čistilec (m/ž) in tako postanite del ...
Petek, 10. Maj. 2024

Sobarica (m/ž)

Če vas delovno mesto zanima vas vabimo, da pošljete svojo prijavo na elektronski naslov bettina.rogac@salax.si. Za več informacij smo za vas dosegljivi na tel.št. 040 585 270.
Sobota, 11. Maj. 2024

Šivilja/šiviljec

Pričakujemo: takojšnjo pripravljenost na delo,prednost bodo imeli kandidati, ki živijo blizu kraja dela, zanesljivost, vestnost in natančnost,...

Vzdrževalec (m/ž)

Torej imaš IV ali V. stopnja izobrazbe tehnične smeri ter se ti delovno mesto zdi zanimivo?
Nedelja, 12. Maj. 2024

Inženir VZD (M/Ž)

Opis dela: sodelovanje pri načrtovanju, izbiri, nakupu in vzdrževanju sredstev z vidika varnosti in zdravja pri delu; opravljanje zahtevnejših strokovnih nalog po predpisih iz varnosti in zdravja pri delu (meritve, usposabljanja in preglede delovnega okolja);...
Ponedeljek, 20. Maj. 2024

Vodja gospodinjstva (m/ž)

Hotel Astoria Bled, ki se nahaja v osrčju zgodovinskega mesteca Bled, medse vabi nove strokovne sodelavce.