Logo MojaObčina.si
DANES
13°C
3°C
JUTRI
15°C
1°C
Objava JE POTEKLA dne 16. 03. 2024 00.00 in NI VEČ VIDNA NA PORTALU.
Oceni objavo

VZDRŽEVALEC ELEKTRO NAPRAV - M/Ž

TEKOČE VZDRŽEVANJE ELEKTRO NAPRAV IN INSTALACIJ, VZDRŽEVANJE ELEKTRO ORODJA IN DELOVNIH NAPRAV, IZVAJANJE DEL V SKLADU S PREDPISI O VARNOSTI PRI DELU IN POŽARNE VARNOSTI, VZDRŽEVANJE IN UREJANJE OKOLICE TER OBJEKTOV, REDNO PREGLEDOVANJE INVENTARJA IN OPREME TER IZVAJANJE SPROTNIH POPRAVIL SODELOVANJE PRI PREVENTIVNEM VZDRŽEVANJU ELEKTRO NAPRAV PO LETNEM PLANU VZDRŽEVANJA, VZDRŽEVANJE V INDUSTRIJSKIH PROIZVODNIH OBRATIH PREGLEDI, VZDRŽEVANJE, MEHANSKA POPRAVILA , DEMONTAŽA IN MONTAŽA STROJEV, SESTAVNIH DELOV IZVAJANJE DRUGIH DELOVNIH ZADOLŽITEV PO NAVODILIH VODJE V OKVIRU POKLICNIH KOMPETENC.

Trajanje zaposlitve: nedoločen čas

Delovni čas: 40 ur/teden

Preizkusno delo: 3 mes.

Zahtevana izobrazba: srednja poklicna

Delovne izkušnje: 2 leti

Zahtevano vozniško dovoljenje: B

Kontakt za kandidata:
KLARA DRAŽETIĆ
041 628 904
klara.drazetic@preisgroup.com
SAVSKA CESTA 23, 8290 SEVNICA

Način prijave kandidata: kandidati naj pošljejo vlogo po e-pošti;kandidati naj pokličejo za razgovor

Oglejte si tudi