Logo MojaObčina.si

Sevnica

DANES
15°C
8°C
JUTRI
16°C
6°C
7875

UNA GRUBEŠIČ, ZMAGOVALKA MEDNARODNEGA TENIŠKEGA TURNIRJA DO 10 LET V KOPRU

V Kopru se je končal Winter cup, turnir za dečke in deklice v starostni kategoriji do 10 let, ki ga tradicionalno organizira Teniški klub Koper. Ta v sodelovanju z organizatorji mednarodnega mladinskega turnirja Smrikva bowl, ki vsako leto v tej starostni kategoriji poteka na Hrvaškem, zmagovalcema podeli povabili na turnir. Na tem turnirju je sicer udeležba omejena na le nekaj igralcev iz posameznih držav, za katere se po sprejetih prijavah odloči organizator.

 

Una je premagala vse nasprotnice brez izgubljenega niza in se tako kvalificirala na znameniti Smrikva Bowl, svetovno znani mladinski turnir, na katerem so v preteklosti nastopala svetovno znana teniška imena, na primer Olga Danilovič (Srbija), Dominic Thiem (Avstrija) in Petra Martić (Hrvaška). 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi