Točke ostale v Posočju

Po drugem kolu v 1. Slovenski futsal ligi so Sevničani gostovali pri Oplastu iz Kobarida ter srečanje izgubili z rezultatom 3:1

»Igrali smo bolje kot na prvi tekmi, a to ni bilo dovolj za točke. Žal smo nekaj sekund pred koncem prvega polčasa dosegli avtogol. Pred vrati gostiteljev pa smo bili premalo zbrani, Igor Bratić je branil izjemno, tudi pri 2:1 smo imeli dve, tri lepe priložnosti. Zadnje štiri minute smo odigrali z vratarjem v polju in spet imeli priložnosti, a je Bratić 'odnesel dva zicerja'.«

Tako je tekmo komentiral Jože Gačnik, trener KMN Potočje projektiranje Sevnica. Edini zadetek za projektante je dosegel Martić.

V naslednjem kolu bo Sevnica počivala. Dne 2. oktobra vabljeni v sevniško športno dvorano, kamor prihaja ekipa KMN Benedikt.