Logo MojaObčina.si

Sevnica

DANES
17°C
10°C
JUTRI
15°C
6°C
7139

SPORTASTIČNA SEVNICA, DBV IPPON SEVNICA SE PREDSTAVI IN VABI V SVOJE VRSTE

 

Slovenski šport je dobil svoj dan, 23. september. V ta namen je Športna zveza Sevnica v sodelovanju z Občino Sevnica, Zavodom KŠTM, Fundacijo za šport, Športno unijo Slovenije organizirala športno prireditev Sportastična Sevnica. Na prireditvi, ki je potekala na igrišču OŠ Sava Kladnika v Sevnici, so sodelovali in se predstavili športni klubi in društva, ki predvsem uspešno delajo z mladimi športniki. Pridružili pa so se tudi seniorji – oranžni z vadbo 1000 gibov in s tem s sinergijo različnih generacij dokazali, da v športu ni meja. Med udeleženci prireditve so bili tudi člani DBV Ippon Sevnica in predstavili svoje uspešno delovanje vseh generacij in selekcij. Reprezentantka Slovenije v ju-jitsu, udeleženka lanskega svetovnega in evropskega prvenstva Maša Medvešek, pa je bila mladim na voljo za pogovor in izmenjavo izkušenj v športu.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi