Logo MojaObčina.si

Sevnica

JUTRI
30°C
17°C
TOR.
31°C
18°C
7242

SLOVENSKI POKAL V JU-JITSU TEHNIKAH, MLADI IZ IPPONA PONOVNO NA STOPNIČKAH ( 1. Krog)

Na prelepo,  drugo soboto v oktobru so naši mlajši člani  nastopili na Pokalnem tekmovanju v prikazovanju ju jitsu tehnik, organiziran pa je bil v sodelovanju JJZS, ŠD SIBOR v Kočevju. Tekmovalce sta ob tatamiju spremljala Sensei Roman Kump in Shihan Miran Grubenšek. Sodniškemu zboru se je pridružil Sensei Dušan Korene.

Mladi so ponovno dokazali, da spadajo v vrh slovenskega ju jitsa. Predvsem je bilo veselo spoznanje, da je bilo za nekatere to prvo tekmovanje in so tekmovanje zaključili na »stopničkah« ob prevzemu medalj. Njihovih rezultatov so se na tekmovanju in doma veselili vsi skupaj z novimi člani, ki so v preteklem tednu začeli vadbo v novem vadbenem centru ju jitsa & juda na OŠ Blanca. Mladi športniki si postajajo vzor drug drugemu. Vsi se zahvaljujemo za pomoč pri udeležbi naših mladih na tekmovanju: TANIN Sevnica,  TA PRAH TONI Sevnica, Maxim Trebnje.

Rezultati;

1. MESTO

URH, ANDREJA

2. MESTO

JESIH, TJAŠA

2. MESTO

GOBEC, LEA

3. MESTO

TRAVEN, ANŽE

3. MESTO

UDOVČ, KATJUŠA

3. MESTO

BOŽIČ, ENEJA

4. MESTO

PINOZA, ERIK 

4. MESTO

MIRT, ŽIGA

4. MESTO

MIRT, ŠPELA

5. MESTO

KLAVS, JAŠ

5. MESTO

ŠVELC, ALEKS

5. MESTO

BRCE NASTJA

6. MESTO

ŽNIDARŠIČ, ŠPELA

6. MESTO

GOBEC, MAJA

9. MESTO

STARC, ANJA

11. MESTO

SIMONČIČ, MATEVŽ      

Miran Grubenšek                     

 

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi