Logo MojaObčina.si

Sevnica

DANES
17°C
8°C
JUTRI
14°C
8°C
Deli
1538

MAŠA MEDVEŠEK, 5.mesto na Evropskem prvenstvu U18 v Grčiji

Zelo smo ponosni na našo tekmovalko Mašo Medvešek, ki je na Evropskem prvenstvu v JU-JITSU na Kreti prikazala odlične borbe in pravi pristop ter osvojila 5. mesto.

Premagala je tekmovalko iz Rusije in tekmovalko iz Poljske. V polfinalu je po dobri borbi morala priznati poraz proti tekmovalki iz Nemčije. Sledila je borba za tretje mesto, kjer je njeni nasprotnici iz Francije v zadnji sekundi uspel prijem s katerim je prešla v vodstvo ter premagala Mašo. Mlada članica DBV IPPON SEVNICA  in reprezentantka Slovenije v JU JITSU Maša MEDVEŠEK je v tem letu na mednarodnih tekmovanjih opozorila in dokazala, da njen čas prihaja. To je potrdila tudi z "vstopnico" za udeležbo na svetovnem prvenstvu v JU-JITSU, ki bo letos v Abu_dabi-ju. (M.G.)

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi