SOB.
25°C
5°C

NA KRŠKEM NOVOLETNEM TEKU SEVNIŠKI ATLETI DO SEDMIH MEDALJ

V soboto  je krški Triatlon klub organiziral že osmi novoletni tek, na katerem se je kljub meglenemu jutru zbralo veliko število tekačev. Sevniški atleti so nastopili na treh razdaljah: na 10 kilometrskem teku, najbolj množična sevniška zasedba je bila teku na 4 km, najmlajši pa so se udeležili osnovnošolskega teka na 1 km. Skupaj so dobili sedem odličij, kar je dobra popotnica za prihajajoče leto. Med osnovnošolci sta v svoji starostni skupini zmagala Živa Slapšak in Timotej Krašovec, Tomaž Sešlar je bil med dečki starimi od 12-14 let drugi.  Na štirikilometrski progi sta Lea Haler v ženski konkurenci in Miha Povšič v moški pritekla na drugo mesto. Nika Dobovšek in Mitja Kurnik sta bila četrta, Ajda Slapšak in Tomi Bajc pa sta zasedla peto mesto. Tomaž Sešlar je bil na štirikilometrski progi deveti, Janja Košar pa je končala na 13. mestu. Na desetkilometrski progi sta sevniške barve zastopala Mateja Jazbec in Dušan Krašovec. Mateja je v svoji kategoriji zasedla tretje mesto, med tem ko je bil Dušan drugi.