Logo MojaObčina.si

Sevnica

DANES
13°C
-5°C
JUTRI
5°C
-5°C
Deli
6688

Mladi ippončki uspešni na 1. Pokalu Krškega v judu U12

 

JK Krško je 8. junija organiziral 1. Pokal Krškega v judu za kategorije U12. Tekmovanja so se udeležili tudi mladi člani DBV IPPON SEVNICA, ki že drugo leto uspešno nastopajo tudi med vrstniki v judu. Pod vodstvom trenerja Dušana Koreneta so kar nekajkrat stali na zmagovalnih stopnicah.  Mladi člani uspešne in množične  ŠOLE BORILNIH ŠPORTOV IPPON SEVNICA dodajajo svoji osnovni veščini ju jitsu vsako letu tudi znanje iz juda. Kar jim očitno tudi dobro gre. Med vrstniki so dosegli zavidljive rezultate.

2. mesto MIRT, Žiga

2. mesto CVELBAR, Iza

2. mesto STRITAR, Ajda

2. mesto TRAVEN, Anže

3. mesto SIMONČIČ, Aljaž

3. mesto STRITAR, Jakob

4. mesto ZAKŠEK, Tadej

5. mesto MILETIČ, Stefi

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi