Logo MojaObčina.si

Sevnica

JUTRI
3°C
-1°C
PON.
2°C
-1°C
Deli
854

LEA IN MIHA, ZMAGOVALCA ČETRTEGA TEKA ZA SEVNIŠKI POKAL

Prizorišče predzadnjega, četrtega, teka za Sevniški pokal je bilo v tokrat mrzlem in zasneženem Krmelju, kjer se je kljub nizkim osmim stopinjam pod ničlo zbralo 77 neustrašnih tekačev. Med najmlajšimi sta slavila Kiara Blatnik in Anže Kocjan, zmagovalci ostalih otroških kategorij pa so postali: Ema Kmetič, Maj Repovž, Julija Kermc, Timotej Krašovec, Ajda Slapšak, Tomi Bajc, Lea Haler in Žan Vozelj. Med mladinkami je progo najhitreje premagala Tija Senica, najhitrejši mladinec pa je postal Timotej Krašovec. Absolutna zmagovalca 4. tekme za Sevniški pokal pa sta postala tudi aktualna atleta leta AK Sevnica, Lea Haler in Miha Povšič. Organizatorji se zahvaljujejo vsem vztrajnim tekačem in njihovim navijačem ter seveda pokroviteljem in slavljencu Dušanu Krašovcu, ki je pripomogel, da je bil predzadnji tek Sevniškega pokala še pestrejši. Vidimo se znova 4. marca na Blanci.

AK Sevnica

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij