Logo MojaObčina.si

Sevnica

JUTRI
26°C
10°C
PET.
25°C
10°C
Deli
9350

Ju jitsu Italia – Bologna 2018 open Urban Jazbec zlat, Klemen Kajtna srebrn

Prvi konec tedna februarja so se člani kadetske ekipe Društva borilnih veščin IPPON Sevnica

udeležili Tradicionalnega mednarodnega turnirja Ju jitsu Italia – Bologna 2018 open. Z množično udeležbo tekmovalcev in reprezentanc Italije, Avstrije, Slovenije, Hrvaške, Nizozemske, Bolgarije, Romunije je bil nastop mladih iz  DBV IPPON zelo uspešen. V kategoriji U15 sta slavila naša mlada tekmovalca. Urban Jazbec je v kategoriji +70 kg osvojili zlato medaljo. Kategorijo nižje pa je po izredno uspešnih borbah stopil na zmagovalne stopnice in z osvojitvijo srebrne medalje Klemen Kajtna opozoril, da gre na mednarodnih tekmovanjih računati tudi nanj. Nekoliko manj športne sreče so imeli nekoliko utrujeni udeleženci državnega prvenstva Maša Medvešek, Tina Cigler in Žan Škoda. So pa kljub temu z borbenostjo in znanjem naredili dober vtis.  Vodstvo društva se iskreno zahvaljuje Prevozom in turistični agenciji Novak in Cemcolorju Sevnica za nesebično pomoč pri organizaciji potovanja tekmovalne ekipe. 
M. G.

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi