Logo MojaObčina.si

Sevnica

DANES
10°C
0°C
JUTRI
12°C
-1°C
Deli
2701

DP v gorskih tekih za osnovnošolce in srednješolce

V soboto je na Smledniku potekalo že 19. državno prvenstvo v gorskih tekih za učence in dijake in kot vsa pretekla leta so tudi letos na njem uspešno tekmovali tudi sevniški atleti in atletinje. V promocijskem teku je bil najhitrejši Maj Repovž, v kategoriji deklic letnika 2006-2007 je Živa Slapšak zasedla drugo mesto, med tem ko je bil Timotej Krašovec v isti kategoriji med dečki četrti. Za osme in devete razrede so tekmovali štirje sevniški atleti. Najbolje se je odrezal Tjaš Pelko, ki si je priboril tretje mesto, Ajda Slapšak je bila peta, Tomi Bajc in Naja Zupančič pa sta osvojila šesto mesto. V konkurenci dijakov sta tekla Lea Haler in Luka Lazar. Lea si je pritekla Naslov državne prvakinja, Luka pa je tekmovanje končal na 5. mestu.

Odlično so tekli tudi atleti OŠ Blanca, ki so med dečki osvojili ekipno 2. mesto.

 

AK Sevnica

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi