Logo MojaObčina.si

Sevnica

DANES
18°C
4°C
JUTRI
21°C
3°C
Deli
4993

DBV IPPON SEVNICA V ČRNOMLJU, EKIPNO BRON IN SEDEM MEDALJ NA POKALU SLOVENIJE V JU JITSU

DBV IPPON SEVNICA V ČRNOMLJU, EKIPNO BRON IN SEDEM MEDALJ NA POKALU SLOVENIJE V JU JITSU

 

Dne 3.11.2018 se je del tekmovalcev, predvsem mlajših selekcij  Društva borilnih veščin IPPON Sevnica udeležilo v Črnomlju,  2. kroga slovenskega pokala v JU-JITSU za mlade do 14 let in 13. turnirja  za pokal Mirka BERKOPEC. Z nastopi na mehkih blazinah so znova dokazali, da sodijo v sam slovenski vrh mladih tekmovalcev v JU-JITSU. Z osvojitvijo 7 medalj, so uspeh potrdili tudi z odličnim rezultatom, kjer so ekipno med 120 tekmovalci osvojili 3. mesto. Rezultati na tekmovanju potrjuje, da so mladi tekmovalci skupaj s Strokovnim svetom trenerjev DBV Ippopn-a na pravi poti. 

S kar lepim številom novih članov, ki so se pridružili v letošnjem letu in veliko »bero»  medalj ob vsaki vrnitvi v Sevnico, je letošnje praznovanje 20 obletnice  društva prav prijetno. Za več kot 80 člansko ekipo v letu 2019 prihajajo novi izzivi, za trenerje pa nove obveznosti.

 

Rezultati mladih tekmovalcev DBV IPPON v Črnomlju;

 

Kategorija U10

1.mesto MIRT ŽIGA

2.mesto BRCE NASTJA

3.mesto PINOZA ERIK

3.mesto ŽNIDARŠIČ ŠPELA

 

Kategorija U12

2.mesto ŠKORNIK TEODOR

3.mesto URH ANDREJA

3.mesto ŠVELC ALEKS

Nehvaležno 4. mesto so osvojili;

Traven Anže, 

Kocev Nikola in

Božič Eneja,

k ekipnemu uspehu pa so prispevali še;

Mirt Špela, Ganc Eva in Špan Lan.

 

Vodstvo društva se zahvaljuje generalnemu pokrovitelju tekmovalnih selekcij 2018 podjetju TANIN Sevnica in za sponzoriran prevoz, podjetju NOVAK TURIZEM PREVOZI Sevnica.

 

Miran GRUBENŠEK

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi