Logo MojaObčina.si

Sevnica

DANES
13°C
-1°C
JUTRI
14°C
0°C
1036

40. Fruškogorski planinski maraton 2017- Novi Sad, Srbija

Dne 22.4.2017 je na Fruški gori potekal mednarodni planinski maraton, ki je rekreacijskega značaja, na daljših progah pa tudi tekmovalnega. Udeležilo se ga je 7 članov Športno kulturno turistično planinskega društva (ŠKTPD) SKALICA, Vranje in sicer: Nikola Dosen, Snežana, Dalibor in Ljiljan Maksimović ter Slavica, Erazem in Stanko Kranjec. Prehodili so 32,25 km z 1.313 višinskih metrov v času 8h 40 min med 221 udeleženci in zasedli 68.- 73. mesto v tej kategoriji. Stanko Kranjec je prehodil najdaljšo traso v skupni dolžini 133,6 km z 5954 višinskih metrov ter se s časom 22h 52min 45sek v absolutni konkurenci uvrstil na 3. mesto med 70 udeleženci. Na 40. Fruškogorskem planinskem maratonu je bilo letos 6.258 udeležencev na 19 različnih trasah.


Člani ŠKTPD SKALICA so se Fruškogorskega maratona udeležili že tretje leto zapored in prav po zgledu slednjega je Stanko Kranjec predlani predlagal izvedbo 1. Sevniškega planinskega maratona, kjer je tudi aktivno sodeloval.

Ob tej priliki Vas bralce vabimo, da se včlanite v naše društvo in se skupaj v čim večjem številu udeležimo 3. Sevniškega planinskega maratona (na drugem smo bili z 18 udeleženci najštevilčnejša ekipa) in 41. Fruškogorskega planinskega maratona v naslednjem letu.

ŠKTPD SKALICA

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!