Logo MojaObčina.si

Sevnica

DANES
5°C
-4°C
JUTRI
9°C
-6°C
1075

Sevniški Karatlon

Klub borilnih veščin Sevnica je ponovno v sodelovanju s Športno unijo Slovenije v sklopu projekta SLOVENIJA v GIBANJU 365, VETER v LASEH, s športom proti zasvojenosti in prazniku Krajevne skupnosti Sevnica organiziral tradicionalni SEVNIŠKI KARATLON, športno-rekreativno srečanje za najmlajše. Namenjeno je bilo aktivnemu vsestranskemu gibanju, spoznavanju novih vadbenih elementov, razvijanju motoričnih sposobnosti in druženju med sovrstniki. Otroci so morali premagovati najrazličnejše ovire, dodane pa so bile tudi naloge z elementi in prvinami  borilnih veščin. Športno-rekreativnega srečanja se je udeležilo več predšolskih otrok, starih od 4 do 6 let, in osnovnošolcev od 7 do 12 let. S svojo navzočnosto nas je razveselila tudi Stanislava Žičkar, predsednica Krajevne skupnosti Sevnica. Skupaj s starši otrok pa je budno spremljala dogajanje v telovadnici OŠ Sava Kladnika Sevnica. Ob koncu karatlona je organizator vsem udeležencem podaril športne vrečke in stekleničke, ki jih je prispevala Športna unija Slovenije, Klub borilnih veščin Sevnica pa je prispeval še lepe spominske medalje.

Vidimo se na naslednjem sevniškem karatlonu.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi