Sevničani 8. in 11. na ekipnem državnem prvenstvu v skvošu

Na Ekipnem državnem prvenstvu v skvošu, ki je potekalo 3. oktobra v ljubljanskem Squashlandu, je sevniški Squash klub igRaj prvič nastopil z dvema moškima ekipama, osvojili pa sta 8. in 11. mesto. Naslov državnih prvakov je z ekipo Konexa ostal v Ljubljani. Za Sevnico pa so nastopili Damir Škerl, David Tušar, Srečko Kregar, Stefan Zabret, Igor Šiškin, Grega Glavan, Dominik Balaško in Tomaž Čampa, ki je bil eden izmed le štirih igralcev na prvenstvu, ki so zmagali v vseh svojih posamičnih tekmah. Nastop dveh moških ekip, ki sta se uvrstili v spodnjo polovico med skupaj 15 ekipami na prvenstvu, pomeni za sevniški klub precejšnjo prelomnico in popotnico, sploh v kontekstu, da gre za edini slovenski klub, ki nima igrišč v svojem kraju. Sicer pa sta do zdaj v 11-letni zgodovini kluba najbolj odmevala ženski ekipni naslov državnih prvakinj, ki so ga leta 2013 osvojile Sevničanke, ter tretje mesto dve leti za tem.

Vir: Tomaž Čampa, Squash klub igRaj