Logo MojaObčina.si
DANES
26°C
16°C
JUTRI
18°C
16°C
Oceni objavo

Prvomajsko praznovanje na Lisci

Tradicionalna prvomajska proslava na Lisci v organizaciji Zveze svobodnih sindikatov Slovenije bo 1. maja ob 11. uri na športnem igrišču pod Tončkovim domom. Od 12.30 ekipa Tončkovega doma pripravlja pester glasbeni program. Nastopil bo Ansambel Pik, ob 14. uri pa Mambo Kings. Ansambel Pik bo s svojim glasbenim programom nadaljeval ob 16. uri, uradni del prvomajskega praznovanja bo potekal do 20. ure.

Z namenom prometne razbremenitve območja Lisce bo Občina Sevnica tudi letos zagotovila brezplačni avtobusni prevoz na Lisco in z nje po naslednjem razporedu in smereh:

URA ODHODA

POSTAJALIŠČE

SMER

7.00

ŽELEZNIŠKA POSTAJA SEVNICA

KRAKOVO–LISCA

8.00

ŽELEZNIŠKA POSTAJA SEVNICA

KRAKOVO–LISCA

9.00

ŽELEZNIŠKA POSTAJA SEVNICA

KRAKOVO–LISCA

10.00

ŽELEZNIŠKA POSTAJA SEVNICA

KRAKOVO–LISCA

11.15

LISCA

KRAKOVO–ŽELEZNIŠKA POSTAJA SEVNICA

12.15

ŽELEZNIŠKA POSTAJA SEVNICA

KRAKOVO–LISCA

16.00

LISCA

KRAKOVO–ŽELEZNIŠKA POSTAJA SEVNICA

17.30

LISCA

BREG–ŽELEZNIŠKA POSTAJA SEVNICA

20.00

LISCA

KRAKOVO–ŽELEZNIŠKA POSTAJA SEVNICA


Ob pričakovanem povečanem obisku Lisce je še posebno pomembno poudariti nujnost skrbi za okolje in ohranjanja širšega območja Lisce kot naravne vrednote. Spoštovanje pohodniškega bontona, primerna pohodniška kultura na planinskih poteh, ki potekajo tudi po zasebnih zemljiščih, in ustrezno parkiranje naj bodo vrednote, v duhu katerih bomo za prvomajske praznike obiskali Lisco in Tončkov dom.


Oglejte si tudi