Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.09.2018

oblačno
Danes bo oblačno, dež se bo od severa dopoldne razširil nad vso Slovenijo. Predvsem na Primorskem bodo možne posamezne nevihte. Prehodno bo zapihal severovzhodnik, ob morju pa bo še pihal jugo. Popoldne bo dež od severovzhoda počasi slabel, okoli poldneva bo na Primorskem začela pihati zmerna burja. Hladilo se bo, popoldanske temperature bodo le od 10 do 13, ob morju okoli 18 °C.
15°C | 20°C
nedelja, 21.09.2018
13°C | 29°C
ponedeljek, 23.09.2018
10°C | 26°C
torek, 24.09.2018
13°C | 18°C
sreda, 25.09.2018
3°C | 15°C
Opozorila
Sobota, 22.9.2018 ob 6h
Danes dopoldne bodo predvsem na Gorenjskem, severnem Primorskem in deloma v osrednji Sloveniji možni krajevni nalivi, zaradi katerih pričakujemo močnejši porast hudourniških vodotokov.
15°C
20°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Prostovoljstvo

Oratorijski dan v Sevnici


PROSTOVOLJSTVO, DRUŠTVA

| |
21.03.2018      10:30
A A

Oratorijski dan v Sevnici


Postni čas je v krščanstvu del leta, v katerem se z molitvijo, odpovedovanjem in dobrimi deli kristjani pripravljajo na veliko noč. Ker je bil marčevski oratorijski dan ravno dva tedna pred največjim krščanskim praznikom, so ga v sevniškem salezijanskem mladinskem centru posvetili postnem času in veliki noči.


Oratorijski dan
Oratorijski dan
Deli:

Ob devetih so se zbrali v SMC-ju, kjer so se prešteli in se tokrat namesto bansa razgibali z aerobiko. Po nekaj pesmih so imeli kviz o postu, ki ga je pripravil župnik Jože, nato so sledile delavnice. Otroci so lahko izbirali med izdelovanjem lesenih križev in ustvarjanjem kaktusov iz jajčnih lupin ter zajčkov iz papirja. Po delavnicah so pojedli umešana jajca in se do konca oratorijskega dne zabavali na veliki igri, ki je bila osnovana na križevem potu.

 

Animatorji vabijo vse otroke in mlade na naslednji oratorijski dan, ki bo v soboto, 21. 4. 2018, saj vedo, da je pomembno, da otroci svoj prosti čas preživljajo koristno, ustvarjalno, zabavno in ne v družbi telefonov in moderne tehnologije.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI SMC SEVNICA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


SMC SEVNICA
SMC SEVNICA
GLAVNI TRG 15
Tel:

Bodite prvi pri oddaji mnenja.