Logo MojaObčina.si

Sevnica

JUTRI
11°C
-1°C
SRE.
10°C
-1°C
Deli
1028

Flavtistki Glasbene šole Sevnica odlični na tekmovanju mladih pihalcev EMONA 2013

Na Konservatoriju za glasbo in balet Ljubljana je med 21. in 24. novembrom potekalo 2. mednarodno tekmovanje mladih pihalcev EMONA 2013. Tekmovanja sta se udeležili tudi učenki Glasbene šole Sevnica. Flavtistki sta tekmovali v II. kategoriji in bili za svoja nastopa ocenjeni z visokim številom točk; Andreja Turk je prejela zlato plaketo, Lara Senica pa srebrno plaketo. Za predano delo in odličen uspeh iskrene čestitke Andreji, Lari, učiteljici Vanji Ivanković ter korepetitorki Saši Božič.

Na istem tekmovanju sta v IV. kategoriji tekmovala tudi bivša učenca naše šole, dijaka Konservatorija za glasbo v Ljubljani, saksofonista Eva Kotar in Anže Rupnik. Eva je za svoj nastop prejela zlato plaketo, Anže pa bronasto.

Čestitamo!


Glasbena šola Sevnica

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi