Logo MojaObčina.si

Sevnica

DANES
24°C
11°C
JUTRI
28°C
9°C
Deli
1006

FULL KARATE COMBAT KUMITE SEMINAR

Kyokushinkai karate zveza Slovenije je s pomočjo tehničnega izvajalca Kluba borilnih veščin Sevnica v Športnem domu Sevnica organizirala Full Karate Combat strokovno izobraževalni seminar kontaktnega karateja. V prvem teoretičnem delu seminarja so bila predstavljena pravila Full Karate Combat, dovoljene in prepovedane tehnike, uporaba zaščitne opreme in standardi. V drugem praktičnem delu ​pa so se udeleženci seznanili z ročnimi in nožnimi napadalnimi tehnikami, dovoljenimi kombinacijami čiščenja nasprotnika, borbe na tleh, sledile so še sparing borbe v parih v zaščitni športni opremi. Seminar so vodili Shihan Jurij Orač, 7.DAN, Marko Stopar, 5.DAN, Denis Orač, 5.DAN in asistent Rok Kuzem, 2.DAN.

 

V popoldanskem delu pa je bilo organizirano še opravljanje izpitov za višje šolske in mojstrske pasove za Karate in Kickboxing. Trenerji Kluba borilnih veščin Sevnica pa so s strani World Union of Karate-do Federations prejeli še mednarodne certifikate za DAN stopnje. Prejeli so jih: Žiga Žveglič, za 1.DAN, Blaž Pečnik, 1.DAN, Orač Aljoša, 3.DAN, Denis Orač, 5.DAN, Marko Stopar, 5.DAN in Jurij Orač, 7.DAN. Višje stopnje pasov pa so na novo prejeli še naslednji: mojstrska kandidata Tina Kolman 1.Kyu, Amadej Božič 1.Kyu, mojstri Rok Kuzem, 2.DAN, Marja Zidarič, 2.DAN ter za življenjsko delo Rajko Bončina, 4. DAN in Jože Sečen, 4.DAN. Njihove DAN diplome bodo ratificirane pri mednarodni karate organizaciji WUKF in izdani ustrezni certifikati. Vsem udeležencem opravljanja izpitov za prejeta priznanja iskreno čestitamo – OSS!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi