Logo MojaObčina.si

Šentrupert

DANES
23°C
14°C
JUTRI
24°C
11°C

zaposlitev

Jugovzhodna Slovenija
Petek, 31. Julij. 2020

Strokovni sodelavec v financah (m/ž)

Vaše naloge bodo: izdajanje računov in gradbenih situacij, izdajanje finančnih zavarovanj ter sodelovanje s finančnimi institucijami, usklajevanje terjatev do kupcev, priprava pobotov, izdelava periodičnih poročil, priprava podatkov za revizorje, urejanje, usklajevanje in arhiviranje finančne dokumentacije, vodenje, vzdrževanje in arhiviranje potrebnih evidenc, zapisov in poročil...
Četrtek, 06. Avgust. 2020

Strokovni sodelavec za kontroling (m/ž)

Naš naročnik je uspešno in znano proizvodno podjetje, locirano v Mirni Peči na Dolenjskem. V kolikor se prepoznate v spodnjem opisu, ne odlašajte in se prijavite še danes.
Sobota, 08. Avgust. 2020

Strateški nabavnik - m/ž

Pričakujemo: najmanj VI. stopnjo izobrazbe ekonomske, tehnične ali druge sorodne smeri, vsaj 3 leta delovnih izkušenj s področja nabave ali komerciale,izkušnje s pogajanji v mednarodnem okolju..
Ponedeljek, 10. Avgust. 2020

Samostojni referent za razvoj izdelkov (m/ž)

Uspešno, mlado in hitro rastoče podjetje, ki se ukvarja s pakiranjem ekoloških živil in posluje z največjimi živilskimi trgovci v Evropski uniji, išče zainteresirane za delovno mesto SAMOSTOJNI REFERENT ZA RAZVOJ IZDELKOV (M/Ž)..