Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 25.06.2017

oblačno
Ponoči se bo postopno jasnilo, zjutraj pa bo na severozahodu in severu spremenljivo oblačno. Tam so možne že manjše padavine. Najnižje jutranje temperature bodo od 15 do 22 stopinj C.
19°C | 30°C
torek, 26.06.2017
18°C | 30°C
sreda, 27.06.2017
18°C | 32°C
četrtek, 28.06.2017
18°C | 33°C
Opozorila
Sobota, 24.6.2017 ob 18h
V večernem času so še možne močnejše nevihte s sunki vetra in nalivi.
19°C
30°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Izvleček lokacijske informacije na PISO


OBČINSKE, LOKALNE SKUPNOSTI, OSTALO

| |
04.09.2014      10:37
A A

Izvleček lokacijske informacije na PISODeli:

Kot je definirano že na državnem portalu e-uprava lokacijska informacija predstavlja pomemben vir informacij za lastnike zemljišč oziroma za investitorje o prostorskih aktih, ki veljajo na območju zemljiške parcele, o namenski rabi prostora, o območjih varovanj in omejitev, o vrstah dopustnih dejavnosti, vrstah dopustnih gradenj in drugih del ter vrstah dopustnih objektov glede namen, o prostorskih ukrepih ter glede sprememb in dopolnitev oziroma glede priprave novih prostorskih aktov na območju, kjer se nahaja nepremičnina.

 

Večino teh informacij na območju Občine Šentrupert je možno pridobiti že preko spletnega portala PISO. Na zavihku tematski sklopi se vključi: Občinski prostorski načrt (OPN) > Namenska raba (vektorski del), nato pa se s klikom na izbrano parcelo v spodnjem oknu pojavi več informacij. Ena od teh je tudi možnost PDF dokumenta, kjer je izpis iz osnovnih poglavij odloka OPN Občine Šentrupert, Ur. l. RS, št. 81/13. Izpis je sicer zgolj informativen, vendar predstavlja nekakšen bistveni izvleček lokacijske informacije.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šentrupert!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!