Logo MojaObčina.si

Šentrupert

DANES
27°C
14°C
JUTRI
23°C
10°C
2827

Joj, že prišel je med nas …

Šentrupertski malčki zaradi epidemije lanski december niso bili prikrajšani za čarobna novoletna darila, pa vendar zaradi ustavitve javnega življenja Dedka Mraza niso videli v živo. Zato sta bila letos, ko se je ta dobri decembrski mož spet oglasil v Šentrupertu, radost in veselje toliko večja.

Da je bilo čakanje na dedka Mraza zabavno tako za malčke kot tudi za njihove starše, je poskrbela animatorka Maja Jovanovič, ki je s praznično animacijo poskrbela za nepozabne trenutke. Na čarobnem prizorišči se ji je v največje veselje najmlajših pridružil še Dedek Mraz.

Organizatorji so poskrbeli za varno izvedbo treh animacijskih predstav, na katere je bilo povabljenih okrog 150 otrok. Darila tistih, ki jih ni bilo v dvorano vinske kleti Frelih, pa so shranili na šentrupertski občini.

Animacijo s prihodom dedka Mraza je pripravila trebanjska izpostava Javnega sklada RS za kulturne dejavnosti (JSKD), finančno jo je omogočila Občina Šentrupert, ki je zagotovila tudi nakup daril.

Besedilo in foto: JSKD OI Trebnje

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi