Logo MojaObčina.si

Šentrupert

JUTRI
16°C
-2°C
SRE.
12°C
-1°C

6. ORIJENTACIJSKI POHOD ZA POKAL GUBČEVE BRIGADE

1593
Organizator: ZDRUŽENJE BORCEV ZA VREDN

OO borcev za vrednote NOB Mokronog-Trebelno v okviru praznovanja obletnice ustanovitve XII. SNOUB, Gubčeve brigade in Mokronoške čete, dne 03.06.2017 ob 08.00 uri načrtuje izvedbo VI. orientacijskega pohoda, na katerem bodo tekmovale ekipe osnovnih šol ter društva in organizacije iz različnih krajev občine Trebnje, Mirne Šentruperta in Mokronog - Trebelno. Na ta način se naša organizacija prizadeva ohranjati vrednote pridobljene med NOB ter spomin na dogajanje med NOB 1941-1945, kakor tudi v osamosvojitveni vojni leta 1991. V času tekmovanja se bodo tekmovalci seznanjali s pomembnimi dogodki iz vojnega obdobja, s spominskimi obeležji NOB, kakor tudi z dogajanji v času osamosvojitvene vojne, izvajali pa bodo tudi določene naloge na različnih kontrolnih točkah. Na cilju bo organizirano tekmovanje v streljanju z zračno puško, v kategoriji otrok do 15 let in članov. 

VČ V PILOŽENEM RAZPISU

Všečkaj objavo

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!