Logo MojaObčina.si

Šentilj

JUTRI
2°C
-6°C
TOR.
5°C
-2°C
Deli
3110

V Šentilju podelili priznanja za delo na kulturnem področju

Minuli ponedeljek je v Kulturno prosvetnem domu Vlada Pipana v Šentilju potekala medobčinska proslava ob slovenskem kulturnem prazniku. Ta je potekala v organizaciji Zveze kulturnih društev občin Kungota, Pesnica, Šentilj.

Proslavo so zaznamovali nastopi Totnkamre, ki se je po kar četrt stoletja vrnila in samo za to priložnost še enkrat odigrala priredbo Prešerenove Nezakonske matere, na harmoniko odigrana Zdravljica, ki jo je izvedel Tilen Maček ter plesni nastopi Plesne skupine Sončki OŠ Kungota podružnice Svečina in Plesne izbe Maribor.

Priznanje za enkraten dosežek so prejeli Otroški PZ OŠ Kungota s podružnicama Sp. Kungota in Svečina, Plesna skupina Sončki OŠ Kungota podružnice Svečina, Bojana Senekovič Šauperl in Leopold Methans.

Priznanje za vztrajnega mladega ustvarjalca sta prejela Tina Kren Mihajlović in Viktor Vajngerl.

Priznanje z značko so prejeli Simona Eder, Marjanca Lahovnik Pleteršek i
n Andrej Velikonja.

Zlato plaketo za neprecenljiv prispevek na kulturnem področju sta prejela Vida in Andrej Koren. 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!