Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.10.2017

jasno
Ponoči bo predvsem ob morju zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko občasno tudi megleno. Drugod bo precej jasno. Zjutraj bo po nekaterih kotlinah megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, na Primorskem od 8 do 11 stopinj.
3°C | 22°C
petek, 20.10.2017
6°C | 22°C
sobota, 21.10.2017
7°C | 21°C
nedelja, 22.10.2017
8°C | 17°C
ponedeljek, 23.10.2017
6°C | 14°C
Opozorila
Sreda, 18.10.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
22°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

5. Mednarodni božično novoletni turnir v ......


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
27.01.2014      18:46
A A

5. Mednarodni božično novoletni turnir v kegljanju


Na kegljišču v Ceršaku smo v mesecu decembru izvedli že peti tradicionalni mednarodno Božično Novoletni turnir.


(foto: Sergej Struber)
(foto: Sergej Struber)
Deli:

Veseli smo, da se našega turnirja udeleži najboljši svetovni kegljač Uroš Stoklas – Zoran Žibret s.p. SKV Zerbst, kegljačice iz KK Celje: Eva Sajko, Barbara Fidel, Anja Kozmus, Rada Savič, Nada Savič in Brigita Strelec in KK Proteus: Tina Janež in Noemi Živkovič.

 

Na predtekmovanju je nastopilo 111 moških in 47 žensk iz 19 klubov. V finale se je uvrstilo 24 najboljših kegljačev in kegljačic. Prvo mesto si je priboril Uroš Stoklas Žibret Zoran s.p.  SKV Zerbst s 596 podrtimi keglji, drugi je bil Luka Sajko iz KK Konstruktor s 590 podrtimi keglji, tretji Mirko Harc KK Ceršak s 588 podrtimi keglji, četrti Rok Ružman iz KK Konstruktor s 561 podrtimi keglji, peti Darko Roškar iz KK Ceršak s 559 podrtimi keglji, šesti Damir Vindiš iz KK Konstruktor, sedmi Sandi Sajko iz KK Konstruktor, osmi Darko Nerat iz KK Ceršak, deveti Leon Lupša iz KK Ceršak, deseti Emil Jurančič iz KK Miklavž, enajsti Sergej Struber iz KK Ceršak in dvanajsti Aleksander Hor iz KK Pivka.

 

Med ženskami se je na prvo mesto uvrstila Anja Kozmus iz KK Celje s 590 podrtimi keglji, druga je bila Eva Sajko iz KK Celje s 579 podrtimi keglji, tretja Barbara Fidel iz KK Celje s 575 podrtimi keglji, četrta Tina Janež iz KK Proteus s 572 podrtimi keglji, peta Bernarda Vrtin iz KK Ceršak s 572 podrtimi keglji, šesta Rada Savič iz KK Celje, sedma Brigita Strelec iz KK Celje, osma Darja Ferk iz KK Ceršak, deveta Noemi Živkovič iz KK Proteus, deseta Karmen Jurančič iz KK Miklavž, enajsta Majda Grahor iz KK Konstruktor in dvanajsta Mojca Horvat iz KK Ceršak. Vsi finalisti so prejeli praktične in denarne nagrade, ki sta jih podelila župan Občine Šentilj gospod Edvard Čagran in predsednik kegljaškega kluba gospod Boris Struber. Da smo lahko uspešno izvedli že peti tradicionalni turnir se zahvaljujemo tako občini Šentilj, Palomi d.d., vsem sponzorjem in donatorjem, ki so nam pomagali.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Kegljaški Klub Ceršak? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Kegljaški Klub Ceršak
Kegljaški Klub Ceršak
Gasilska ulica 6
Tel:051 349 951
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Bodite prvi pri oddaji mnenja.