Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.10.2017

oblačno
Ponoči in v jutranjih urah se bo postopno povsod pooblačilo. Zjutraj bodo na zahodu že možne rahle padavine, drugod bo še suho. Najnižje jutranje temperature bodo od 6 do 11, na obali do 15 stopinj C.
7°C | 15°C
ponedeljek, 23.10.2017
8°C | 12°C
torek, 24.10.2017
9°C | 15°C
sreda, 25.10.2017
6°C | 16°C
četrtek, 26.10.2017
5°C | 20°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 6h
Danes popoldne bo na Primorskem zapihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
7°C
15°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Prostovoljstvo

MLADINSKO POČITNIŠKI DOM FRANKOPAN PUNAT


PROSTOVOLJSTVO

| |
28.04.2015      14:25
A A

MLADINSKO POČITNIŠKI DOM FRANKOPAN PUNAT


KO RK ŠENTILJ VABI


Igre v vodi
Igre v vodi
Deli:

Krajevna organizacija rdečega križa Šentilj vabi:

Bliža se začetek prve izmene 60. Jubilejne sezone letovanja otrok v MPD Frankopan v Punatu.  Spoštovani starši,če še niste prijavili svojega otroka na počitnice na morju, je sedaj čas, da to čim prej storite.

V izmene se lahko prijavijo predšolski in šolski otroci od 4. Do 15 leta starosti in sicer:

- otroci, ki jih zaradi zdravstvenega stanja in obolenj za letovanje predlagajo izbrani zdravniki preko predšolskih in šolskih dispanzerjev

- otroci, ki so potrebni letovanja zaradi slabih socialnih razmer v družini in jih predlagajo socialne službe v vrtcih, šolah ali krajevne organizacije Rdečega križa 

- otroci samoplačniki, katerih stroške letovanja plačajo starši ali druge ustanove.

Zbiranje prijav za letovanje otrok v letu 2015 se je že začelo, zato začnite čim prej urejati vse potrebno, da boste pravočasno svojemu otroku zagotovili desetdnevne počitnice. Predšolski otroci in osebe s posebnimi potrebami se na letovanje prijavijo na Območnem združenju RK Maribor, šolski otroci pa na, kot običajno,sedežu Občine Šentilj, pri gospe Nataši Vouk.

Polna cena desetdnevnega letovanja je 350,00 €, tedenskega 245,00 €, medtem ko je za zdravstveno letovanje staršem potrebno doplačati 100,00 €.

Krajevna organizacija RK Šentilj obvešča vse zainteresirane, da je z izvedbo 11. Dobrodelnega koncerta v januarju letos, pridobila dovolj sredstev, da gredo lahko na morje vsi otroci iz socialno ogroženih družin v Občini Šentilj. S temi sredstvi bodo pokriti prispevki staršev glede na dohodke v družini.

Pozivamo in pričakujemo od osnovnih šol, Šentilj in Sladki vrh,obeh podružnic Ceršak in Velka,  VDC Polž Šentilj in vseh štirih krajevnih organizacij v občini, da se bodo potrudili in pomagali najti čim večje število otrok za letovanje v Punatu in pomagali staršem z nasveti pri prijavi.

Več podatkov o letovanju najdete na spletni strani Območnega združenja RK Maribor: www.rkmb-drustvo.si/program/9/letovanje-otrok.html in pri vseh KO RK v občini Šentilj.

KO RK Šentilj
Priloge:
MS Office Word 2007-2010
zdravstvenoinsocialnoletovanjeotrok-vabilo.docx
39972_zdravstvenoinsocialnoletovanjeotrok-vabilo.docx (13 KB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KO RK Šentilj? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


KO RK Šentilj
KO RK Šentilj
Naslov
Tel:041 844 850

Bodite prvi pri oddaji mnenja.