Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 22.06.2018

pretežno oblačno
Ponoči se bodo padavine in nevihte razširile na večji del države. Vmes bodo tudi močnejši nalivi in sunki vetra. Najnižje jutranje temperature bodo od 15 do 19 °C.
15°C | 19°C
sobota, 23.06.2018
9°C | 21°C
nedelja, 24.06.2018
10°C | 21°C
ponedeljek, 25.06.2018
12°C | 22°C
Opozorila
Četrtek, 21.6.2018 ob 16h
Zvečer so na severu in severovzhodu možne močnejše nevihte.
15°C
19°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

POVABILO K NAKUPU ZEMLJIŠČ NAMENJENIH ZA ......


OBČINSKE, LOKALNE SKUPNOSTI

| |
27.09.2017      15:12
A A

POVABILO K NAKUPU ZEMLJIŠČ NAMENJENIH ZA CENTRALNE DEJAVNOSTI IN STANOVANJSKE POVRŠINE V OBČINI ŠENTILJDeli:

Občina Šentilj vabi potencialne investitorje k nakupu zemljišč namenjenih za centralne dejavnosti in stanovanjske površine v Občini Šentilj. Zemljišča so na voljo v naselju Šentilj,   t. i. »Dimnikovo«, približno tri kilometre od državne meje z R Avstrijo.

Zemljišča, skupne površine 34.641 m2, se nahajajo neposredno ob državni cesti Šentilj – Maribor v središču naselja Šentilj. Prometna povezava je odlična, saj je v bližini avtocesta, železniška proga ter železniška in avtobusna postaja. Na zemljiščih v spodnjem delu (obarvano z rdečo) ob državni cesti je dopustno graditi stavbe družbene infrastrukture, trgovske in druge stavbe za storitvene dejavnosti, gostinske stavbe, ipd., zgornji del (obarvano z rumeno) pa je namenjen gradnji eno in dvostanovanjskih stavb prostostoječih ali v nizu.

Na podlagi izkazanega interesa s strani investitorjev, bo Občina Šentilj pristopila k pripravi ustreznih prostorskih predpisov in k pričetku komunalnega opremljanja območja. Cena za kvadratni meter zemljišča je zelo ugodna.

Vse dodatne informacije so vam na voljo na tel. št. 02 650 62 13 in 02 650 62 20.

POVABILO
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Šentilj? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!