Logo MojaObčina.si

Šentilj

JUTRI
12°C
-2°C
ČE.
14°C
1°C
1720

PEDIATRIJA ŠENTILJ OBVEŠČA!

Vse paciente obveščamo, da bomo v marcu pričeli s cepljenjem proti klopnemu meningoencefalitisu. Cepivo je priporočeno za vse otroke po dopolnjenem 1. letu starosti. Pripravljeni smo cepiti tudi zainteresirane za cepljenje, ki sicer niso naši pacienti, prav tako odrasle osebe seveda po predhodnem naročilu. ... V kolikor bo interes za cepljenje velik, smo pripravljeni v mesecu marcu organizirati tudi akcijsko cepljenje ob sobotah dopoldan po ugodnejši ceni. Hkrati prosim vse  paciente, ki so čakali, da odprem ambulanto v Šentilju, pa še niso uspeli opraviti izbire, da to storijo čimprej. V času počitnic je ambulanta odprta normalno. Za termin pokličite na tel: 08 200 26 65.  Vse dodatne informacije dobite na spletni strani www.pediatrija-sentilj.si

Mojca Švab Zavratnik

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!