Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 18.11.2018

oblačno
Danes bo v zahodni Sloveniji delno jasno, drugod pretežno oblačno. Predvsem na Kočevskem bo občasno naletaval sneg. Pihal bo vzhodni veter, na Primorskem zmerna do močna burja, ki bo čez dan nekoliko oslabela. Najvišje dnevne temperature bodo od 1 do 5, na Goriškem in ob morju do 10 °C.
1°C | 4°C
ponedeljek, 19.11.2018
2°C | 3°C
torek, 20.11.2018
2°C | 3°C
sreda, 21.11.2018
2°C | 5°C
četrtek, 22.11.2018
4°C | 7°C
Opozorila
Nedelja, 18.11.2018 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
1°C
4°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

PEDIATRIJA ŠENTILJ OBVEŠČA!


ZDRAVJE IN LEPOTA

| |
21.02.2017      9:19
A A

PEDIATRIJA ŠENTILJ OBVEŠČA!Deli:
Vse paciente obveščamo, da bomo v marcu pričeli s cepljenjem proti klopnemu meningoencefalitisu. Cepivo je priporočeno za vse otroke po dopolnjenem 1. letu starosti. Pripravljeni smo cepiti tudi zainteresirane za cepljenje, ki sicer niso naši pacienti, prav tako odrasle osebe seveda po predhodnem naročilu. ... V kolikor bo interes za cepljenje velik, smo pripravljeni v mesecu marcu organizirati tudi akcijsko cepljenje ob sobotah dopoldan po ugodnejši ceni. Hkrati prosim vse  paciente, ki so čakali, da odprem ambulanto v Šentilju, pa še niso uspeli opraviti izbire, da to storijo čimprej. V času počitnic je ambulanta odprta normalno. Za termin pokličite na tel: 08 200 26 65.  Vse dodatne informacije dobite na spletni strani www.pediatrija-sentilj.si

Mojca Švab Zavratnik
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šentilj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.