Logo MojaObčina.si

Šentilj

DANES
1°C
-4°C
JUTRI
3°C
-1°C
2866

Muzej norosti: pogovor s pisateljico Mileno Miklavčič o spolnosti naših prednikov

V Muzeju norosti nadaljujemo z bralnim krožkom. Za novembrsko srečanje, ki se bo odvilo, v četrtek, 10. 11. 2016, ob 18. uri, smo v goste povabili pisateljico, pravljičarko, publicistko, novinarko in raziskovalko Mileno Miklavčič. Z njo se bomo pogovarjali o njeni knjigi “Ogenj, rit in kače niso za igrače”, s katero je avtorica razkrila marsikatero podrobnost o spolnosti, kakršno so poznali naši predniki.

Milena Miklavčič o knjigi pravi: "O spolnosti naših prednikov imamo precej izkrivljene poglede, saj so bili mnogi, ki bi o tem morali pisati, verjetno v zadregi, ko je bilo treba odpirati vrata v spalnice dedkov in babic" in še: "Srce me boli ob misli, da smo ogromno materialnega, kar je spominjalo na preteklost, podrli, zakurili ali kako drugače uničili."

Pogovor s pisateljico bo vodila ga. Metka Lampret. Pridružite se nam v Muzeju norosti na gradu Cmurek, četudi ne boste uspeli prebrati vseh zgodb.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij