Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.10.2017

oblačno
Danes bo na zahodu zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko rosi. Drugod bo dokaj sončno, predvsem v Prekmurju bo še možna jutranja megla. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 22 stopinj C.
7°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
8°C | 16°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 12°C
torek, 24.10.2017
6°C | 16°C
sreda, 25.10.2017
8°C | 16°C
Opozorila
Sobota, 21.10.2017 ob 7h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
20°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Bralni krožek v gradu Cmurek na Tratah


KULTURA, DOGODKI

| |
07.09.2014      18:01
A A

Bralni krožek v gradu Cmurek na Tratah


Če ste se čez poletje spet navdušili nad branjem, bo tokratno povabilo morda pravšnje za vas. Vabimo vas, da se nam pridružite v bralnem krožku, v katerem se ljubitelji leposlovja srečamo enkrat mesečno.


13. junij 2014
13. junij 2014
Deli:

V gradu Cmurek na Tratah se od meseca januarja tega leta srečujemo v bralnem krožku. Vsak mesec skupaj izberemo knjigo, se potopimo med njene strani in se drugi petek v mesecu spet srečamo. S pomočjo zgodb se sprehajamo po oddaljenih in bližnjih krajih ter odkrivamo raznolika pota in usode ljudi.

Začeli smo z delom Sovraži me, rad me ima, dvori mi, ljubezen da, mož in žena sva lanskoletne Nobelove nagrajenke Alice Munro in nadaljevali z romanom Samotnost praštevil italijanskega pisatelja Paola Giordana. April je prinesel Angela pozabe koroške Slovenke Maje Haderlap. Nadaljevali smo s slovenskim pisateljem Lojzetom Kovačičem in njegovim romanom Prišleki. Junija smo preiskali Skrivnostni primer ali kdo je umoril psa, britanskega pisatelja Marka Haddona.

Po kratkem poletnem premoru v mesecu septembru spet začenjamo z bralnim krožkom. Za tokratno branje smo izbrali roman Katarina, pav in jezuit slovenskega pisatelja Draga Jančarja.

Vabimo vas, da sežete med platnice, sledite Katarini na njeni poti do Kelmorajna, in se nam pridružite v pogovoru o knjigi, ki se bo odvil v petek, 12. septembra 2014, ob 19. uri, na gradu Cmurek na Tratah.

Muzej norosti, Trate
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šentilj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.