Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

DANES
34°C
17°C
JUTRI
34°C
18°C

Zapora Vrtojbenske ceste zaradi rekonstrukcije vodovoda in kanalizacije ter ureditve ceste na območju železniškega prehoda

Obveščamo vas, da bo Vrtojbenska cesta v Šempetru zaradi izvedbe del v okviru rekonstrukcije vodovoda in kanalizacije ter ureditve ceste na odseku med pošto in železniškim prehodom v Šempetru na območju železniškega prehoda za promet do začetka novembra zaprta.

Zapora občinske ceste bo izvedena v treh fazah:
  • Popolna zapora lokalne ceste do prehoda čez železnico v terminu od 16. 8. do 6. 11. 2019.

    Zapore so postavljene tako, da je še vedno omogočen uvoz v razne priključke.

  • Zaradi omogočanja uvoza  do Kuriva - delna  zapora z ročnim usmerjanjem prometa (faza 2 in 3) v delovnem času v terminu od 1. 10. do 6. 11. 2019. Preostali del dneva se do naslednjega delovnega dne usposobi za promet (zasip, zavarovanje izkopov s kovinskimi povoznimi ploščami).
Prosimo za upoštevanje začasne prometne signalizacije in za razumevanje.

V času zapore je ukinjeno postajališče Šempeter/Gorici Letrika. Nadomestno postajališče mestnega prometa v obe smeri je Šempeter pošta.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi