Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

DANES
32°C
18°C
JUTRI
33°C
17°C
3405

Športni oddih v Šempetru v oddaji Dobro jutro

Novinarka Ksenija Černuta je za oddajo Dobro jutro, ki so jo predvajali na 1. programu Televizije Slovenije 4. avgusta predstavila živahen športni utrip v naši občini. Na tem območju namreč delujejo številna uspešna športna društva, za katere Občina Šempeter-Vrtojba preko vsakoletnega razpisa iz občinskega proračuna zagotavlja sredstva za sofinanciranje športnih programov, nadalje zagotavlja pogoje za opravljanje in razvoj športnih dejavnosti ter načrtuje, gradi in vzdržuje lokalno pomembne javne športne objekte. 

V tokratni oddaji je novinarka izpostavila kolesarje Društva Deš Fleš, plezalce Društva ekstremnih športov - DEŠ in lokostrelce Lokostrelskega kluba Gorica. Posamezne prispevke lahko najdete na:

Vabljeni k ogledu!

 

 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi