Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

DANES
19°C
4°C
JUTRI
19°C
4°C
4770

Društvo za zdravje srca in ožilja vabi na telovadbo za vrat in hrbet

Biti fit in ustrezno telesno dejaven pomembno zmanjšuje tveganje za virusno okužbo in zmanjšuje tesnobo. Poleg tega telesna dejavnost zmanjšuje tudi vrsto drugih bolj dolgoročnih zdravstvenih tveganj, zato je za ohranjanje telesnega in duševnega zdravja ključno, da smo tako otroci kot odrasli vseskozi telesno dejavni skladno s splošnimi priporočili za telesno dejavnost.

Seveda je vadba v skupini prijetnejša, skupinsko okolje pa pripomore tudi k večji motiviranosti vadečih pri izvajanju vaj. Zato Društvo za zdravje srca in ožilja vse občane in občaneke vabi na organizirano telovadbo za vrat in hrbet pod vodstvom izkušene fizioterapevke – fiziatrinje. Za člane društva je vadba to leto brezplačna, ostali pa se za plačilo dogovarjajo z vaditeljico.

Vadba bo potekala od oktobra naprej v Mladinskem centru Vrtojba, Ulica 9. septembra 72, ob sredah med 17.30 in 18.30. Prijave sprejema Romina Velušček, dipl. ft., na tel. 040 760 781.

Informacije za vse, ki bi se želeli pridružiti Društvu, pa dobite pri Slavici Babič na tel. 068 120 695.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi