Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

DANES
32°C
18°C
JUTRI
34°C
18°C
6360

Društvo GAS Vrtejba vabi tekmovalke k prijavi na Roza dirko

Društveno življenje, kljub posebnim "korona" razmeram, v naši občini ni zamrlo. Prav nasprotno, društva so še kako dejavna. Društvo GAS Vrtejba tako 12. septembra 2020 vabi tekmovalke, da se prijavijo na ROZA DIRKO za dekleta. Dirka bo potekala na poligonu društva GAS Vrtejba. Za nastop na dirki je potrebno, da ima voznica dopolnjenih 16 let in da ima vsaj enega spremljevalca. Voznice, ki želijo sodelovati na ROZA DIRKI bodo morale poslati organizatorju prijavnico najmanj do 4. septembra. Za prijave prejete po predpisanem roku si organizator pridržuje pravico za zavrnitev ob pogoju, da so vsa mesta zasedena. Uradni trening bo v nedeljo, 6. 9. 2020, od 15.00 do 16.00. Udeležba ni obvezna je pa zaželjena. 

 

Organizatorji še opozarjajo, da je število mest omejeno. Zato priporočajo, da sledite njihovi spletni strani https://www.drustvo-gas.si.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi