Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.10.2017

jasno
Ponoči se bo od zahod zjasnilo in zjutraj bo povsod pretežno jasno. Predvsem v severni in vzhodni Sloveniji bo pihal okrepljen severni veter. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, v zatišnih legah okoli 0 stopinj C.
2°C | 20°C
sreda, 25.10.2017
4°C | 20°C
četrtek, 26.10.2017
5°C | 20°C
petek, 27.10.2017
7°C | 19°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
20°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

14. Plesno poletje je tik pred vrati


ŠPORT

| |
11.08.2016      16:35
A A

14. Plesno poletje je tik pred vratiDeli:
V času od 14. do 20. avgusta 2016 se bo v prostorih šempetrske srednje Biotehniške šole odvijalo že 14. Plesno poletje, ki vedno znova k nam privabi veliko število plesnih navdušencev. Tudi tokratno plesno izpopolnjevanje v organizaciji in pod vodstvom slovensko-poljskega dueta Michala Rynie in Nastje Bremec je namenjeno članom plesnih skupin, mentorjem, plesnim pedagogom, koreografom, profesionalnim plesalcem in vsem ljubiteljem plesne umetnosti.

Umetniško društvo M&N Dance Company in Zavod MN Produkcija ob podpori Občine Šempeter-Vrtojba, Mestne občine Nova Gorica in Javnega sklada RS za kulturne dejavnosti Območne izpostave Nova Gorica, KŠTM Šempeter-Vrtojba in Biotehniške šole Tehniškega šolskega centra Nova Gorica ter ob medijski podpori portala Parada plesa in GO TV tako ponovno ponuja uveljavljeno obliko dodatnega plesnega izpopolnjevanja pod vodstvom priznanih plesnih pedagogov iz Slovenije in iz tujine, ki ponuja pester in kakovosten plesno-izobraževalni program.

Delavnice bodo vodili:
  • Petar Đorčevski (Srbija) - Balet
  • Kate Jablonski (ZDA) - Modern
    MN (Michal Rynia & Nastja Bremec) (Slovenija) - Modern Fusion
  • Masa Kolar (Hrvaška) - Sodobna plesna tehnika
  • Anthony Lee (ZDA), EZ TWINS in Miha Furlan (Slovenija) ter Ola Papior (Poljska) - Urban
  • Tjaša Bucik (Slovenija) - Hip hop za otroke
  • Katja Bucik (Slovenija) - Plesno-gibalna terapija
Plesne seminarje bodo organizatorji popestrili tudi z večernim dogajanjem, zato lepo vabljeni v ponedeljek, 15. avgusta, ob 21.30 na otvoritveni večer pred Coroninijevim dvorcem, kjer bodo predstavljeni vsi letošnji plesni pedagogi; v četrtek, 18. avgusta, ob 21.30 bo oder pred Coroninijevim dvorcem že tradicionalno prepuščen udeležencem letošnjega Plesnega poletja na prireditvi poimenovani Plesni polet; v soboto, 20. avgusta, ob 19.00 pa bo na Bevkovem trgu v Novi Gorici potekal zaključni nastop vseh udeležencev letošnjega Plesnega poletja poimenovan 'Odmev barvitih ritmov'. Po tem nastopu bodo zaplesali tudi sodelujoči plesni pedagogi.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.