Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.10.2017

oblačno
Ponoči in zjutraj bo na Primorskem in deloma Notranjskem zmerno do pretežno oblačno, proti vzhodu pa bo vse več jasnine, predvsem v Prekmurju je še možna jutranja megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 13, v zatišnih legah severne Slovenije okoli 4 stopinje C.
9°C | 16°C
nedelja, 22.10.2017
14°C | 18°C
ponedeljek, 23.10.2017
8°C | 17°C
torek, 24.10.2017
3°C | 20°C
sreda, 25.10.2017
4°C | 17°C
Opozorila
Petek, 20.10.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
16°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Vabljeni na brezplačna izobraževanja za ......


ŠOLSTVO, POSLOVNE

| |
03.01.2017      8:00
A A

Vabljeni na brezplačna izobraževanja za zaposleneDeli:

Na Šolskem centru v Novi Gorici v okviru projekta Pridobivanje temeljnih in poklicnih kompetenc v dolini Soče organizirajo brezplačna izobraževanja za zaposlene. Izobraževanja organizirajo v sodelovanju z nosilcem projekta Posoškim razvojnim centrom in projektnim partnerjem Ljudsko univerzo Nova Gorica.

Trenutno je še nekaj prostih mest v:

 • Začetni tečaj računalništva (RPO),
 • Nadaljevalni tečaj računalništva (RDO).

Začetni tečaj je namenjen popolnim začetnikom ali tistim, ki že nekaj malega znajo in bi radi osvežili znanje. Obsega poznavanje računalnika, e-pošto, internet, osnove Worda, Excela … Na nadaljevalnem tečaju lahko osnovno pridobljeno znanje nadgradite in izpopolnite, naučite se tudi shranjevanja različnih podatkov v oblaku… Tečaji so praktično naravnani, izvajajo jih izkušeni strokovnjaki. Prva skupina udeležencev začetnega tečaja računalništva se je v celoti vpisala tudi v nadaljevalni tečaj, kar nedvomno kaže na zadovoljstvo udeležencev s predavatelji in s pozitivnim vzdušjem na tečaju.

POHITITE S PRIJAVO - ČAS IZVEDBE IN ŠTEVILO KANDIDATOV JE OMEJENO!!!


Za v prihodnje vpisujejo tudi v tečaje:

 • DELO S PREGLEDNICAMI – NAPREDNI NIVO
 • RAČUNALNIK V ŽEPU
 • e-DAVKI, e-UPRAVA, e-ZDRAVSTVO
 • SLOVENSKI JEZIK
 • UPRAVLJALEC STROJA
 • USPOSABLJANJE ZA POMOČNIKA KUHARJA
 • USPOSABLJANJE ZA KLETARJA
 • USPOSABLJANJE ZA ČEBELARJA
 • USPOSABLJANJE ZA IZDELOVALCA SPLETNIH SRANI

V primeru dovolj velikega zanimanja lahko ponudijo tudi tečaje tujih jezikov.

Udeleženci morajo izpolnjevati naslednje pogoje:

 • so zaposleni,
 • so starejši od 45 let (70 %),
 • imajo dokončano manj kot štiriletno srednjo šolo.

Vabljeni, da si več o projektu preberete na spletni strani http://mic.scng.si/pridobivanje-temeljnih-in-poklicnih-kompetenc-v-dolini-soce/, kjer boste našli tudi povezave na spletne strani ostalih izvajalcev.

Odprti so za vsa vaša vprašanja in pobude.

Koordinator projekta: rosana.pahor@scng.si, 05 620 57 07, 041 788 256

Operacijo Pridobivanje temeljnih in poklicnih kompetenc od 2016 do 2019 sofinancira Evropski socialni sklad ter Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.