Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 29.06.2017

delno oblačno
Popoldne in zvečer bo spremenljivo oblačno. Krajevne padavine, deloma nevihte se bodo širile proti vzhodu. Pihal bo južni do jugozahodni veter.
18°C | 27°C
petek, 30.06.2017
16°C | 25°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 25°C
nedelja, 02.07.2017
16°C | 26°C
Opozorila
Sreda, 28.6.2017 ob 18h
Do sredine noči so ob nevihtah še možna krajevna neurja. Močni sunki zahodnega vetra in nalivi bodo ob prehodu hladne fronte najprej (okoli 22. ure) zajeli obalo, nato pa v približno treh urah prešli vso Slovenijo.
18°C
27°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Tradicionalni županov sprejem najboljših ......


ŠOLSTVO

| |
22.06.2012      13:25
A A

Tradicionalni županov sprejem najboljših mladih občanov



Deli:

Na zadnji šolski dan, 22. junija 2012, so bili na sprejemu pri županu Občine Šempeter-Vrtojba, mag. Milanu Turku mladi občani, ki so se v tem šolskem letu posebej izkazali na različnih področjih. Na sprejem so bili vabljeni mladi občani, ki so na regijskih in na državnih tekmovanjih osvojili 1. mesta ali zlato nagrado oz. priznanje, na večjih mednarodnih tekmovanjih  zasedli 1. do 3. mesto, nagrado ali posebno priznanje ali se udeležili svetovnih tekmovanj oz. dosegli odmevne rezultate in priznanja na področju kulture, umetnosti, športa in drugo. Župan je vsem iskreno čestital za njihove dosežke.




0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!



Bodite prvi pri oddaji mnenja.