Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.07.2018

delno oblačno
Ponoči bo pretežno oblačno, zjutraj se bo dež od vzhoda razširil nad osrednji del države, vmes bo tudi kakšna nevihta. Na zahodu bo ostalo večinoma suho. Zjutraj bo zapihal veter severnih smeri, na Primorskem povečini šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 17, ob morju okoli 19 °C.
17°C | 32°C
torek, 22.07.2018
17°C | 29°C
sreda, 24.07.2018
15°C | 32°C
četrtek, 25.07.2018
17°C | 32°C
petek, 26.07.2018
17°C | 33°C
Opozorila
Nedelja, 22.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
32°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Popri tudi v šolskem letu 2016/2017


ŠOLSTVO, GOSPODARSTVO

| |
18.08.2016      16:35
A A

Popri tudi v šolskem letu 2016/2017Deli:
Primorski tehnološki park tudi v šolskem letu 2016/2017 vabi učence osnovnih šol od 7. do 9. razreda, dijake srednjih šol, študente višjih strokovnih šol in samostojnih visokošolskih zavodov in univerz ter druge mlade, ki še nimajo lastnega podjetja in na dan prijave na tekmovanje še niso dopolnili 29 let starosti, kot tudi njihove mentorje na 12. tekmovanje za najboljšo podjetniško idejo za mlade POPRI. Nagradni sklad za zmagovalce državnega tekmovanja POPRI tudi letos znaša 5.000,00 EUR.

POPRI je tekmovanje za izbor najboljše podjetniške ideje mladih, ki temelji na razvoju ideje do izdelka oziroma storitve ter izdelavi in predstavitvi poslovnega modela. Cilj tekmovanja je dvigniti podjetne kompetence mladih in s tem dolgoročno prispevati k dolgoročno prispevati k razvoju novih generacij posameznikov, ki bodo dovolj motivirani in ambiciozni za samostojno prevzemanje nalog ali kariero podjetnika ter s tem dosegati boljše zaposlitvene možnosti mladih.

Potek tekmovanja

  • 13. 3. 2017: Rok za oddajo poslovnih modelov na portalu MIKROBIZ ali po elektronski pošti na popri@primorski-tp.si. Za datum oddaje se šteje datum elektronske pošte. Oddaja poslovnega modela se šteje za prijavo na regionalno tekmovanje.

Pisne izdelke oceni strokovna komisija skladno z merili tekmovanja in izbere 10 najboljših podjetniških idej iz vsake starostne kategorije.

  • 6. 4. 2017: Osebne predstavitve poslovnih modelov in minimalno sprejemljivih proizvodov oziroma prototipov (v nadaljevanju: MVP - prototip, reklama, drugi material, ki ponazarja podjetniško idejo) pred državno tekmovalno komisijo (angl. pitch)
  • Zaključna prireditev POPRI: osebna predstavitev dveh tekmovalcev oziroma podjetniških ekip iz vsake starostne kategorije, ki sta na državnem tekmovanju dosegla najvišje število točk, podelitev priznanj, razglasitev zmagovalcev in podelitev nagrad zmagovalcem, navdihujoč program, pogostitev in druženje.

Tekmovanje POPRI poteka v skladu s Pravilnikom o tekmovanju za najboljšo podjetniško idejo za mlade - POPRI pravilnik tekmovanja POPRI.pdf in veljavnim razpisom razpis POPRI 2016-2017.pdf.

Več informacij lahko dobite na spletni strani POPRI in
po telefonu 05 393 24 51 oz. po elektronski pošti popri@primorski-tp.si.0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.