Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

JUTRI
23°C
12°C
PET.
25°C
10°C
2949

Brezplačne delavnice za mlade do vključno 29 let

Nefiks zaposlitvene rešitve vabijo v svoje vrste motivirane kandidate in mlade iskalce zaposlitve do 29. leta, ki niso v rednem delovnem razmerju. S pomočjo projekta je zaposlitev dobilo že veliko udeležencev, sloni pa na dolgoletnih uspehih delavnic Služba me ne išče.

Projekt se izvaja v obliki usposabljanja v Novi Gorici. Prijavite se lahko do 18. marca 2018 oziroma do zapolnitve 12 prostih mest. Delavnice bodo potekale vsak delovnik med 9.00 in 15.00 od 20. marca do 06. aprila 2018. Na aktivnostih je obvezna 80 % udeležba. Če posameznik v vmesnem času dobi zaposlitev, iz skupine izstopi.

Delavnice bodo interaktivne in bodo zajemale sledeče vsebine:
 • IT veščine: Excel, postavljanje spletnih strani, oblikovanje kreativnega življenjepisa (50 % vsebin)
 • Mehke veščine: simulacija zaposlitvenih razgovorov, poslovna komunikacija, pravna pismenost, retorika in javno nastopanje, priprava CV-ja in motivacijskega pisma tudi v angleščini in italijanščini (30 % vsebin)
 • projekti z delodajalci: vsaka skupina pripravi projekt z delodajalcem (20 % vsebin)
 • Na intenzivnem usposabljanju boš naredil/a karierni načrt in se naučil/a:
 • prilagajati CV in motivacijsko pismo, glede na delovno mesto, tudi v angleškem in italijanskem jeziku
 • pripraviti svojo samozavestno predstavitev na zaposlitvenem razgovoru, tudi v angleškem in italijanskem jeziku
 • kako svoje prijave grafično obogatiti,
 • kako se znajti med različnimi oblikami začasnega dela (avtorska, podjemna, dopolnilno delo),
 • ovrednotiti  vse svoje kompetence.
Ter pridobil/a novo strokovno znanje s področja:
 • postavljanja lastne spletne strani,
 • programa Excel,
 • vsebin, za katere boste kot skupina izrazili zanimanje.
V Nefiks zaposlitvenih rešitvah kandidatom obljubljamo zanimive izzive, obenem pa iščemo resne in motivirane kandidate, ki razumejo, da je iskanje zaposlitve proces, v katerega je potrebno vložiti čas in energijo.

Informacije in prijava: nefiks@nefiks.si.

Projekt sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi