Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

DANES
22°C
7°C
JUTRI
21°C
10°C

Poziv prostovoljcem za pomoč pri varstvu otrok na domu

Civilna zaščita Občine Šempeter-Vrtojba poziva vse, ki bi radi kot prostovoljci pomagali pri varstvu otrok na domu. Gre predvsem za otroke staršev, ki so zaposleni v kritični infrastrukturi: zdravstvo, energetika, varnost, oskrba, komunala in drugih vitalnih delovnih organizacijah. 

 

V kolikor ste starejši od 18 let, povsem zdravi in brez kroničnih bolezni ali kroničnega bolnika med svojimi najbližjimi ter v zadnjih 14 dneh niste bili v neposrednem stiku z okuženimi ter ste pripravljeni pomagati, ste vabljeni k sodelovanju.

 

Ime, priimek, telefon in elektronsko pošto posredujete na naslov civilna.zascita@sempeter-vrtojba.si ali pokličite na tel. št. 05 335 16 32.

 

Vaše podatke bomo evidentirali, vas uvrstili na listo prostovoljcev in vas kontaktirali le v primeru, da bi prišlo do razmer, ki bi narekovale vključitev dodatne pomoči.

 

Za vaš odziv se vam iskreno zahvaljujemo!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi