Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

DANES
32°C
15°C
JUTRI
33°C
18°C
5265

Zberimo odpadke! Pustimo prostor cvetju!

V soboto, 2. junija, bo v občini Šempeter-Vrtojba ponovno potekala akcija zbiranja kosovnih in nevarnih odpadkov ter odpadne elektronske opreme, ki jo pripravljata Občina Šempeter-Vrtojba in Komunala Nova Gorica d.d. V ta namen bodo v času akcije usposobljeni delavci Komunale pomagali pri razvrščanju in nakladanju odpadkov. Naj opozorimo, da bodo kosovne odpadke prevzemali le v času trajanja akcije, torej 1 dan. Kosovni odpaki, ki bodo pripeljani in odloženi pred začetkom akcije ter po končani akciji, ne bodo odpeljani.

Zberimo odpadke in pustimo prostor cvetju!

Urnik prevzemanja odpadkov


I. Kosovni odpadki in elektronska oprema (razna embalaža, bela tehnika, razni aparati, kosi pohištva ter večji predmeti iz kovine, lesa, plastike in podobno)

 

7.00–12.00

  • Šempeter pri Gorici

1.  Ul. Ivana Suliča (Podmark - parkirišče)
2.  V mlinu  
3.  Stjenkova ulica (pri Vrtojbici)
4.  Pri osnovni šoli (ul. A. Gabrščka)

13.00–18.00

  • Šempeter pri Gorici

1. Pri Kurivu (Na Pristavi)

  • Vrtojba

1.  Poljska pot (V klancu)
2.  Pri opekarni (vrtnarija Lancner)
3.  parkirišče nasproti Zelenega vrta - POZOR - NOVO ZBIRNO MESTO!

II. Nevarni odpadki (barve, laki, črnila, lepila, smole, detergenti, čistila, pralna sredstva, topila, razredčila, kisline, baze, pesticidi, odpadna zdravila, baterije, akumulatorji, onesnažena embalaža, tv aparati, računalniki, elektronska oprema itd.)
  • Vrtojba

7.30–9.00 parkirišče pri vrtcu

  • Šempeter pri Gorici

9.15–10.30 parkirišče pri pošti
10.45–12.00 Ul. Ivana Suliča (Podmark - parkirišče)

  • Zbirni center industrijska cona Lavžnik

ponedeljek: 7.00–9.30
petek: 14.30–17.00
sobota: 7.00–10.00

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi