Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

DANES
32°C
18°C
JUTRI
34°C
18°C
2132

Zadnji teden za oddajo pobud za podelitev nagrad in priznanj Občine Šempeter-Vrtojba v letu 2020

Komisija za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja Občinskega sveta Občine Šempeter - Vrtojba (v nadaljevanju: Komisija) vabi predlagatelje nagrad ali priznanj, ki so lahko vsak občan z bivališčem oziroma pravna oseba s sedežem na območju Občine Šempeter - Vrtojba, da predložijo predloge za podelitev nagrad in priznanj Občine Šempeter - Vrtojba v letu 2020.  (Razpis ti lahko ogledate TU).

 

Pobuda za podelitev priznanja se predloži na priloženem standardnem obrazcu. Rok za oddajo pobud je do vključno 31. 5. 2020. 

Priznanja bodo podeljena ob občinskem prazniku na slavnostni seji občinskega sveta. 

Komisija bo upoštevala samo pobude, ki bodo oddane v razpisnem roku na naslov: Občina Šempeter - Vrtojba, Komisija za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja, Trg Ivana Roba 3a, 5290 Šempeter pri Gorici s pripisom »POBUDA ZA PODELITEV NAGRAD in PRIZNANJ OBČINE ŠEMPETER–VRTOJBA V LETU 2020« s pripisom »NE ODPIRAJ!«.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi